08.06.19

Nebo nad Košicami patrilo balónom

foto: Iveta Vaculová

26. ročník obľúbenej balónovej fiesty sa dnes skončil. Oblohu nad Košicami od stredy spestrovali desiatky balónov najrôznejších tvarov, medzi ktorými nechýbal klaun Bruno či už tradičný balón VSŽ. Fiesta vyvrcholila ešte v piatok, nočným nafukovaním balónov a veľkolepým ohňostrojom. 

Večerné lety sa v piatok kvôli zlým poveternostným podmienkam nekonali, no aj napriek tomu mali návštevníci o program postarané. Na ihrisku na Vysokoškolskej ulici sa mohli poprechádzať a odfotiť vo vnútri balóna, a odvážne deti si zas mohli podvečer vyskúšať kotvený let balónom. 

foto: Iveta Vaculová

reklamná správa

Všade dobre, v KLASE najvýhodnejšie!

Každý týždeň prinášame super ceny na obľúbené výrobky. ŠETRITE S KLASom!

Zistite viac

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím