13.05.18

Nehodu pri obci Štós neprežil cyklista z Košíc

Ilustračné foto: Veronika Janušková

Nehodu pri obci Štós v okrese Košice-okolie, ku ktorej došlo v sobotu (12.5.) v nočných hodinách za doposiaľ nezistených okolností, neprežil 34-ročný cyklista z Košíc.

Ako TASR informovala košická krajská policajná hovorkyňa Jana Mésarová, dopravná nehoda cyklistu sa mala stať v čase od 20.00 do 23.10 h. „Muž viedol bicykel od objektu Kúpeľov Štós na obec Štós. Podľa doterajších zistení z doposiaľ neznámych príčin pri prejazde ľavotočivej zákruty prešiel s bicyklom na nespevnenú časť vozovky. Stratil nad jeho vedením kontrolu a narazil do kovového zábradlia," priblížila s tým, že zraneniam na mieste podľahol.

Polícia v tejto súvislosti začala trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia. „Bližšie okolnosti tejto udalosti sú predmetom ďalšieho vyšetrovania," uzavrela. 

reklamná správa

Si kreatívny? Navrhni logo pre Košickú stanicu a vyhraj!

Hraj o zájazd do Prahy pre 2 osoby s prehliadkou Plzenského pivovaru a vreckovým 200 €.

Zistite viac

(TASR, RR)

Čítajte viac: dopravna nehoda

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím