13.05.20

Nepoučiteľní vodiči skončili v policajnej cele

ilustračná foto: TASR

Len za dva dni policajti v Košiciach a okolí chytili štyroch poriadne opitých vodičov.

Už sa nestačíme ani čudovať, čo sa to na našich cestách deje. Polícia takmer každý deň informuje o cestných pirátoch, ktorí výrazným spôsobom rekračujú povolenú rýchlosť. A ako sa zdá, nezaostávajú ani vodiči, ktorí si sadnú za volant poriadne potúžení alkoholom.

V priebehu posledného víkendu len za dva dni prichytili policajti na cetách Košíc a v jeho blízkom okolí hneď štaroch takýchto šoférov.

reklamná správa

NAJLEPŠIE KVÁSKOVÉ CHLEBÍKY V KOŠICIACH

Domáce kváskové chlebíky s výnimočnými prísadami nájdete len v predajniach potravín KLAS!

Zistite viac
 

V sobotu podvečer sa podľa policajných informácií vybral 33-ročný muž z Moldavy nad Bodvou smerom na Šacu. Keďže sa nevenoval dostatočne riadeniu, prešiel pravou časťou vozidla na krajnicu, dostal šmyk a po náraze do zvodidiel skončil mimo vozovky. Nafúkal 1,52 promile.

Jeho kolega, ktorý v ten istý deň šiel na aute v obci Hrašovík, dokonca nebol schopný s policajtmi komunikovať a ani vykonať dychovú skúšku. Záchnka ho vzala do nemocnice, kde mu museli odobrať krv na zistenie alkoholu.

V nedeľu sa našli ďalší dvaja hriešnici. Krátko popoludní po spáchaní priestupku v Košiciach nafúkal 57-ročný vodič 2,4 promile. V ten istý deň večer namerali 22-ročnému mladíkovi za volantom 1,75 promile alkoholu v dychu.

„Vodičom potúženým alkoholom bolo vznesené obvinenie pre prečin ohrozenie pod vplyvom návykovej látky a putovali do cely policajného zaistenia,“ informuje polícia na sociálnej sieti.

reklamná správa
 

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím