29.09.16

Nová televízia KOŠICE:DNES!

Lokálna televízia  tv:naša sa mení na televíziu KOŠICE:DNES. Od októbra sme si pre vás pripravili celodenné vysielanie, vynovenú programovú štruktúru, ako aj atraktívne relácie, aké Košice ešte nezažili.

Spojením našich médií – denník, televízia a online – pod jednotnú značku KOŠICE:DNES vytvoríme spolu s Rádiom KISS najväčší lokálny mediálny dom na Slovensku. Novú éru košickej televízie odštartujeme špeciálnymi živými vysielaniami z najväčších košických podujatí roka už tento víkend. Okrem toho vás čakajú aj ďalšie jedinečné novinky.

Štúdiom bude naše mesto

Televízia KOŠICE:DNES bude od 3. októbra vysielať celodenne, s posilneným večerným a ranným programom. Práve televízia KOŠICE:DNES vám prinesie aj historicky prvé košické ranné televízne vysielanie z exteriéru, a to priamo zo špeciálneho štúdia už tento pondelok. Pôjde o nafukovací stan v tvare bubliny, ktorý upúta každého. „Naše vysielanie je pre Košičanov. Chceme, aby boli jeho súčasťou. Budeme preto vysielať ráno priamo z košických ulíc, postupne putovať po Košiciach. Štúdiom sa stane naše mesto,“ hovorí výkonný riaditeľ televízie KOŠICE:DNES Juraj Sasák.

Dobré ráno

Na unikátne ranné vysielanie sa budete môcť tešiť každý pracovný deň od 7.00 do 8.00 hod. Nebude chýbať ani ranné spravodajstvo z mesta, aktuálny dopravný servis, v ktorom prinesieme živé zábery z najfrekventovanejších križovatiek v meste, predpoveď počasia, ako aj obľúbené kultúrne tipy na rôzne podujatia v daný deň. Každé pracovné ráno privítame v štúdiu novej rannej relácie zaujímavých hostí. Hovoriť budeme o všetkom, čo sa v meste chystá. „Poteší nás, ak Košičania budú do vysielania prispievať aj svojimi postrehmi, informáciami, ale aj zaujímavými či vtipnými videami. Robíme to predsa pre nich,“ dodáva Sasák.

Nové relácie

Tešiť sa môžete aj na atraktívne relácie na tému zdravia, gastronómie či politiky. O pikoškách zo spoločenského života vás pravidelne bude informovať nová moderátorka Frederika Juhászová, v relácii Nečakaný hosť vás zavedieme do osobného života zaujímavých Košičanov. Svetom módy vás prevedie blogerka roka Lapkinn a chýbať nebude ani populárna politická diskusia Simultánka s Petrom Schutzom.

Neustále s vami

Televíziu KOŠICE:DNES budete môcť sledovať po celý deň. Budeme vám prinášať dopravný servis z kľúčových dopravných uzlov v Košiciach, ako aj aktuálne správy. Prichystali sme si pre vás aj novinku, a to záznamy z koncertov, tanečných a divadelných predstavení či diskusií napríklad z Tabačky Kulturfabrik.

Spravodajstvo nesmie chýbať

Neodmysliteľnou súčasťou televízie KOŠICE:DNES bude aj večerné vysielanie. „Naši stáli diváci vedia, že spravodajstvo z mesta prinášame denne o 18.00 hodine, a tak to bude aj od októbra. Uvidíte nové tváre, ktoré sa objavia v reláciách inšpirovaných tým, čím Košice žijú,“ avizuje Sasák.

(ML)
Foto: ml, archív KD

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím