18.05.18

O opravu fasády v Kulturparku prejavila záujem len jedna firma

foto: Veronika Janušková

Košický magistrát vypíše novú verejnú súťaž na opravu fasády na troch objektoch v kultúrnom centre Kulturpark.

Podľa informácií od hovorkyne magistrátu Lindy Šnajdárovej mesto dnes zrušilo už vypísanú súťaž. „Z mnohých žiadateľov, ktorí sa do nej aktívne zapojili, podal ponuku len jeden uchádzač,” vysvetlila Šnajdárová.

reklamná správa

NEPLAŤ ZA DONÁŠKU!

Špičková vietnamská kuchyňa priamo k Vašim dverám.

Zistite viac

Fasádne profilované prvky je potrebné po piatich rokoch prevádzky opraviť na troch budovách bývalých kasární. Mesto po nezdare prvej súťaže upraví podmienky tak, aby umožnili zapojiť sa do nej širšiemu okruhu uchádzačov.

“Súťažné podklady sa doplňujú o špecifikáciu predmetu zákazky, čím sa odstránia pochybnosti o jednoznačnom opise predmetu zákazky, ktoré boli uplatňované v rámci žiadostí o vysvetlenie v prvej súťaži,” uviedla L. Šnajdárová.

foto: Veronika Janušková
foto: Veronika Janušková

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím