25.07.17

Obmedzenia dopravy zasiahnu aj Moldavskú

Foto: Veronika Janušková

Modernizácia električkových tratí (MET) priniesla dopravné obmedzenia aj na Moldavskú ulicu. 

Vodiči idúci najmä v čase rannej špičky po mimoriadne frekventovanej dopravnej tepne sa na úseku od kruhového objazdu až po čerpačku Slovnaft musia uspokojiť len s jedným jazdným pruhom. Navedie ich naň dočasné dopravné značenie. Druhý jazdný pruh je uzatvorený, oddelený zábranami a už rozkopaný.

„Dôvodom je výstavba nového káblovodu pre novú električkovú meniareň na Moldavskej ceste v rámci druhej etapy modernizácie košických električkových tratí,“ informoval Miroslav Sambor z komunikačného referátu košického magistrátu.

reklamná správa

Podľa neho budú vodiči jazdiť v jednom pruhu v tomto úseku až do konca októbra. Dovtedy sú totiž naplánované práce na výstavbe káblovodu.

Čítajte viac: doprava

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím