16.08.17

Od zajtra sa pripravte na ďalšie zmeny v MHD

ilustračné foto: Veronika Janušková

Zmena organizácie dopravy v kruhovom objazde Moldavská, MHD bude dočasne vynechávať zastávky Spoločenský pavilón a DPMK.

Vo štvrtok 17.8.2017 dochádza k zmene organizácie dopravy v kruhovom objazde Moldavská v smere od centra mesta. Uzatvára sa výjazd z kruhového objazdu smer Moldavská - Trieda SNP a zároveň sa otvára prejazd kruhovým objazdom v smere Stredná odborná škola automobilová (SOŠa) – Šaca. Dôvodom je oprava horúcovodného rozvodu TEKO. 

reklamná správa

125 rokov so ŠKODA Auto v Moris Slovakia

Oslavujeme so špeci edíciou ŠKODA Fabia, Scala a Kamiq na Alejovej 4 v Košiciach.

Zistite viac

V tejto súvislosti sa menia trasy liniek MHD: 

  • Autobusové linky 10, 32, 34, 54, N3 a N4 od zastávky SOŠ automobilová v smere na Luník VIII budú premávať po Moldavskej ceste a Popradskej ulici.  V odklonovej trase vynechajú zastávky Spoločenský pavilón a DPMK (obe zastávky budú pre tieto linky dočasne zrušené) a zastavia v náhradnej zastávke Moldavská, obchodné centrá na začiatku Popradskej ulice. 
  • V opačnom smere (Luník VIII – SOŠa) sa trasy  liniek 10, 32, 34, 54, N4, N3 nemenia.
  • Trasa linky 17 sa nemení 

 

Predpoklad trvania obmedzenia:  do ukončenia stavebných prác (približne 2 týždne). 

(DPMK)

Čítajte viac: mhd dpmk

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím