05.12.17

Odštartovali Rozprávkové Vianoce

foto: veja

Rozsvietením vianočného stromu a výzdoby na Hlavnej ulici dnes podvečer slávnostne otvorili Košické Rozprávkové Vianoce. 

Ďalších osemnásť dní sa na pódiu pri Immaculate vystriedajú sólisti a kapely ako napríklad Gipsy Kings Revival, Bon Jovi Revival, Silvayovci, či Pesimista, predstavia sa mestské časti, umelecké školy, Centrum voľného času a ďalšie kultúrne inštitúcie. 

Súčasťou sú vianočné trhy, kde bude 48 stánkov otvorených denne od 9. do 22. hodiny. Medzi sprievodnými podujatiami bude aj varenie Anjelskej kapustnice, Mikulášsky beh, či zimná verzia vysokoškolského festivalu Unifest.

foto: Veronika Janušková

Čítajte viac: vianoce

Hakl
Zdieľať článok:

V novinách pracuje od roku 1998. Pôsobil vo viacerých redakciách, napríklad v Košickom večerníku, Košickom denníku a v celoslovenskom denníku Nový Čas. V redakcii KOŠICE:DNES sa zaoberá komunálnou politikou. 

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím