13.06.18

Omietka zasiahla dve ženy

Foto: Veronika Janušková

Hasiči tesne pred 12. hodinou smerovali spolu so záchranármi k budovám súdu. Tentokrát tam nebola nahlásená žiadna bomba, ale nad vchodom do budovy súdov spadla omietka.

Stalo sa tak nad služobným vchodom, kade vchádzajú sudcovia či pracovníci súdov. Podľa hovorkyne Krajského súdu Anny Pančurovej došlo k uvoľneniu priečelia nad hlavným vchodom do budov súdov.

„Prechádzali tam v tom čase dve pracovníčky Krajského súdu. Jedna z nich mala poranenú hlavu a nohy, druhá škrabance,“ informovala Pančurová. Zdravotníci obe ženy ošetrili a hasiči odstraňovali uvoľnenú omietku, preto museli budovy súdov uzavrieť.

reklamná správa
 

Foto: Veronika Janušková

Hakl
Zdieľať článok:

V novinách pracuje od roku 1998. Pôsobil vo viacerých redakciách, napríklad v Košickom večerníku, Košickom denníku a v celoslovenskom denníku Nový Čas. V redakcii KOŠICE:DNES sa zaoberá komunálnou politikou. 

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím