12.10.18

Po Hlavnej sa preháňali koníky

Foto: Iveta Vaculová

Návštevníci Hlavnej ulice boli dnes okolo obeda poriadne prekvapení, keď uvideli, že po dlažbe sa preháňajú jazdci na koňoch. Hneď vyťahovali telefóny, fotoaparáty a kamery, aby si nezvyčajný pohľad na pamiatku zvečnili.

Pred budovou Štátneho divadla sa totiž začala tradičná akcia s názvom Hubertova jazda. Priaznivci jazdenia a koní takto ukončujú aktuálnu sezónu. Usporiadateľom bol tohto roku Jazdecký oddiel Slávia Univerzita veterinárneho lekárstva a farmácie.

reklamná správa

NAJLEPŠIE KVÁSKOVÉ CHLEBÍKY V KOŠICIACH

Domáce kváskové chlebíky s výnimočnými prísadami nájdete len v predajniach potravín KLAS!

Zistite viac

Hlavnou ulicou smerom k UVLF sa prešlo vyše 30 jazdeckých, westernových aj policajných koníkov. Čakal na nich ešte hon na líšku v lesoch okolo Bankova. 
Ako vyzeral sprievod koní po Hlavnej si pozrite v priloženej fotogalérii.


Foto: Iveta Vaculová 

(FER)

Čítajte viac: zaujimavosti uvlf

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím