21.04.19

Podgurážený mladík v Ťahanovciach skočil pod vlak. Zázrakom prežil

Ilustračné foto: Veronika Janušková

V sobotu (20. 4. 2019) podvečer sa v rekreačnej oblasti Súdky neďaleko železničného priecestia v obci Ťahanovce stala takmer tragédia. Mladík podgurážený alkoholom chcel skoncovať so svojim životom. Mal však šťastie a zodpovedného anjela strážneho.

Ako v nedeľu informovala Televízia JOJ, mladík mal v úmysle skočiť pod prichádzajúci vlak, jeho čin sa mu však našťastie nepodarilo dokonať. Muž sa mal okoloidúcich pýtať na to, kedy daným úsekom má prechádzať vlak. „Rušňovodič vlaku napriek použitiu zvukového výstražného znamenia a rýchločinného brzdenia nedokázal zrážke pre krátku vzdialenosť zabrániť, “ vyjadrila sa policajná hovorkyňa Jana Mésarová.​

reklamná správa

Ako uviedol svedok nehody pre TV JOJ „On tam stál a jak išiel rušeň, skočil, nie že ľahol, ale skočil. „Napriek tomu, že muž utrpel vážne zranenia do nemocnice ho záchranári previezli pri vedomí. „Javil značné známky teda požitia značného množstva alkoholu, mal poranenú závažne pravú dolnú končatinu, ale pri vedomí v stabilizovanom stave bol prevezený na kliniku úrazovej chirurgie, “ uviedla  Ľubica Bajerovská z košickej záchranky. 

„Polícia v tejto súvislosti začala trestné stíhanie pre trestný čin ublíženia na zdraví, “ dodala policajná hovorkyňa Jana Mésarová. 

(SŠ)

reklamná správa


 

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím