05.04.19

Policajti chytili v Košiciach sexuálneho exhibicionistu

Foto: KR PZ Košice

Exhibicionista sa sexuálne ukájal na detskom ihrisku, v MČ Košice Západ. Mlaldíkovi hrozia za tento prečin až tri roky za mrežami.

Ako informovala Jana Mésarová, košická krajská policajná hovorkyňa, poverený príslušník Obvodného oddelenia PZ v Košiciach Západ z prečinu výtržníctva obvinil 20-ročného Mária z Košíc.

„Ten vo štvrtok (4.4.) dopoludnia v blízkosti detského ihriska v MČ Košice Západ, verejne a na mieste verejnosti prístupnom, vyvolával verejné pohoršenie vykonávaním sexuálneho exhibicionizmu. Operačné stredisko KR PZ Košice vyslalo policajné hliadky na miesto činu ihneď po prijatí oznámenia od svedkyne, ktorá tieto skutočnosti oznámila na linku 158,“ vysvetlila Mésarová. 

reklamná správa

AUTOVALAS - DOBRÁ VOĽBA!

AUTOVALAS - Tvoja KIA v Košiciach ponúka modely SUV plné luxusu a priestoru.

Zistite viac

Ku skutku sa priznal 

Hliadka pohotovostnej motorizovanej jednotky KR PZ Košice po príchode na miesto spozorovala osobu, ktorá zodpovedala popisu. Podozrivého muža policajti zadržali bezprostredne po spáchaní skutku a následne eskortovali na policajné oddelenie k ďalšej realizácii.

„Obvinený Košičan, ktorý sa ku skutku priznal, bol umiestnený do cely policajného zaistenia s podnetom na jeho väzobné stíhanie. V prípade dokázania viny obvinenému hrozí trest odňatia slobody až na tri roky. Polícia zároveň zisťuje, či sa obvinený muž obdobných skutkov nedopustil aj v prípadoch, ktoré vyšetruje,“ uzavrela hovorkyňa. 

reklamná správa

OC Galéria oslavuje narodeniny, vy vyhrávate!

Vyhrajte úplne novú Škodu Scala

Zistite viac

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím