13.02.20

Na Thurzovej ulici zasahovali policajti

Foto: Veronika Janušková

Vo štvrtok (13. 2.) v popoludňajších hodinách policajti opáskovali budovu pošty Košice 2 na Thurzovej ulici.

„Polícia na niektorých miestach prijala opatrenia v súvislosti s možným páchaním trestných činov vydierania a šírenia poplašnej správy. Viac informácií poskytneme, keď to situácia dovolí,“ uviedol pre KOŠICE:DNES hovorca Prezídia Policajného zboru SR Michal Slivka.

Kontrola pre nebezpečný obsah zásielok 

„V tejto chvíli na všetkých spracovateľských strediskách Slovenskej pošty prebieha policajná bezpečnostná akcia. Polícia na náš podnet kontroluje zásielky pre podozrenie z možného výskytu nebezpečného obsahu. Prioritou je bezpečnosť našich zamestnancov, preto boli strediská evakuované a dočasne sme pozastavili manipuláciu so zásielkami,“ informovala  hovorkyňa pošty Eva Rovenská, podľa ktorej je Slovenská pošta na takéto prípady pripravená.

„Postupujeme podľa pravidiel špeciálneho bezpečnostného režimu. Naši zamestnanci s policajnými zložkami spolupracujú pri preverení podozrení, “ uzavrela Rovenská. 

Polícia o zásahu následne informovala aj na svojej sociálnej sieti.


Foto: Veronika Janušková 

reklamná správa

PRIAMO Z FARMY ZEMPLÍNSKE JASTRABIE

Paradajky, papriky, feferónky, uhorky či zemiaky. Slovenská zelenina exkluzívne v potravinách KLAS.

Zistite viac
 

Čítajte viac: policia kosice

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím