18.02.21

Polícia: Pátra po páchateľovi, ktorý lúpežne prepadol predajňu v Košiciach

FOTO: Polícia SR / Fb

Polícia začala trestné stíhanie pre trestný čin lúpeže, ku ktorému došlo v sobotu (13. 2.) večer v jednej z predajní na Komenského ulici v Košiciach. Po páchateľovi pátra, o pomoc žiada aj verejnosť. TASR o tom informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KR PZ) v Košiciach Lenka Ivanová.

reklamná správa

NAJLEPŠIE SUSHI V KOŠICIACH!

Objednajte si skvelé sushi, rameny, čerstvé cestoviny, pikantné curry a pochutnajte si s KOSHI SUSHI

Zistite viac

„Doposiaľ nestotožnený páchateľ vošiel do predajne, pri predajnom pulte namieril na predavačku predmet v tvare krátkej guľovej zbrane, a so slovami 'daj mi len papierové' jej podal igelitové vrecko,“ uviedla. Potom, ako mu predavačka vydala takmer 500 eur, k svojej požiadavke pridal ešte mobilný telefón. K zraneniu predavačky podľa Ivanovej nedošlo.

Vyzýva, že ak sa niekto v sobotu okolo 20.00 h nachádzal v blízkosti predajne a videl osobu vysokú približne 180 centimetrov, s čiernym ruksakom na chrbte, prípadne vie podať relevantné informácie o smere pohybu tejto osoby, aby to oznámil polícii. Verejnosť tak môže urobiť na najbližšom oddelení PZ, telefonicky na bezplatnom telefónnom čísle 158, alebo prostredníctvom oficiálnej stránky na sociálnej sieti Polícia SR – Košický kraj.

(TASR)

 

reklamná správa

 

Zaujalo vás niečo vo vašom okolí? Napíšte nám na [email protected]

 

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím