21.08.19

Polícia vypátrala majstra bojových umení Róberta Mikulu

foto: archív KD
/ SŠ
KD / SŠ
Autor
Zdieľať:

Včera sme našich čitateľov na webe denníka KOŠICE:DNES informovali o vyhlásenom pátraní po Košičanovi Róbertovi Mikulovi, ktorý sa stal známym najmä svojimi kúskami s tlačením električky. Dnes je už všetko inak a polícii sa podarilo nezvestného vypátrať. 

Informovala o tom v stredu hovorkyňa Krajského riaditeľstva PZ v Košiciach Jana Mésarová. 

„Róbert Mikula, narodený 16. 4. 1973 s trvalým bydliskom Košice Ťahanovce bol nezvestný od 2. 8. 2019, kedy bol naposledy videný o 7.40 hod. pri obci Hrhov v okrese Rožňava. Vzhľadom na to, že osoba bola políciou vypátraná, dôvody pátrania pominuli a pátranie bolo odvolané, “uviedla hovorkyňa. 

Róbert Mikula sa okrem netradičných výkonov preslávil aj pokusom o vydieranie Pavla Ruska, za ktorý bol odsúdený na 7 rokov.

reklamná správa

Chýba vám zub a odvaha sadnúť si do kresla?

Implantáty nahradia chýbajúce zuby na 100%. Kvalitný materiál a precízna práca sú základom úspechu.

Zistite viac

Majster bojových umení je nezvestný

Viac k téme

20.08.19
Majster bojových umení je nezvestný

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím