13.07.18

Porucha potrubia spôsobila obmedzenia v doprave

ilustračné foto: TASR

Chyba na vodovodnom potrubí obmedzila dopravu vo vybraných častiach Košíc. Vedenie Východoslovenskej vodárenskej spoločnosti a.s. (VVS) hovorí, že porucha bude opravená v piatok 13. júla podvečer. 

„Porucha potrubia, ktoré zásobuje pitnou vodou košické mestské časti (MČ) Barca, Nad Jazerom, Krásna nad Hornádom, obce Kokšov-Bakša, Vyšná a Nižná Hutka, sa zatiaľ prejavovala len vytekaním vody na povrch vozovky. Pracovníci VVS, a.s. začali poruchu odstraňovať v piatok od 9. hod. Predpokladaný termín ukončenia prác je v piatok podvečer," uviedla VVS.

reklamná správa

Úspešný projekt Panoráma pokračuje!

Využite šancu vybrať si byt medzi prvými.

Zistite viac

Dopravu museli odkloniť

Spoločnosť ďalej informovala, že okrem iného sa musela zmeniť distribúcia vody pre uvedené MČ a obce.

Odstraňovanie poruchy ovplyvnilo prejazd vozidiel cez križovatku pod mostom VSS v odbočujúcom jazdnom pruhu z ulice Osloboditeľov na most VSS smer sídlisko Nad Jazerom. Obchádzka bola vedená po ulici Južná trieda, Cintorínska, Rastislavova ulica, späť na most VSS. „Vzniknutá porucha nesúvisí s rekonštrukciou električkových tratí pod mostom VSS,“ dodáva spoločnosť.

Mesto Košice na svojej webovej stránke uvádza, že doprava v uvedenom úseku bude obnovená po odstránení poruchy a uvedenia komunikácie do zjazdného a bezpečného stavu pre motoristov.

(TASR, PS)

reklamná správa

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia
0

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím