13.07.18

Porucha potrubia spôsobila obmedzenia v doprave

ilustračné foto: TASR

Chyba na vodovodnom potrubí obmedzila dopravu vo vybraných častiach Košíc. Vedenie Východoslovenskej vodárenskej spoločnosti a.s. (VVS) hovorí, že porucha bude opravená v piatok 13. júla podvečer. 

„Porucha potrubia, ktoré zásobuje pitnou vodou košické mestské časti (MČ) Barca, Nad Jazerom, Krásna nad Hornádom, obce Kokšov-Bakša, Vyšná a Nižná Hutka, sa zatiaľ prejavovala len vytekaním vody na povrch vozovky. Pracovníci VVS, a.s. začali poruchu odstraňovať v piatok od 9. hod. Predpokladaný termín ukončenia prác je v piatok podvečer," uviedla VVS.

reklamná správa

Kombinácie chutí v jednej porcii!

Jedinečné Bento Boxy nájdete iba v Koshi Sushi na Dominikánskom námestí 9.

Zistite viac

Dopravu museli odkloniť

Spoločnosť ďalej informovala, že okrem iného sa musela zmeniť distribúcia vody pre uvedené MČ a obce.

Odstraňovanie poruchy ovplyvnilo prejazd vozidiel cez križovatku pod mostom VSS v odbočujúcom jazdnom pruhu z ulice Osloboditeľov na most VSS smer sídlisko Nad Jazerom. Obchádzka bola vedená po ulici Južná trieda, Cintorínska, Rastislavova ulica, späť na most VSS. „Vzniknutá porucha nesúvisí s rekonštrukciou električkových tratí pod mostom VSS,“ dodáva spoločnosť.

Mesto Košice na svojej webovej stránke uvádza, že doprava v uvedenom úseku bude obnovená po odstránení poruchy a uvedenia komunikácie do zjazdného a bezpečného stavu pre motoristov.

(TASR, PS)

reklamná správa

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím