04.01.19

Pre údajnú bombu polícia prehľadávala obchodné centrum v Košiciach

Foto: FB Dopravný servis KE

AKTUALIZOVANÉ 

Polícia v piatok ráno uzavrela a prehľadávala obchodné centrum Aupark v centre Košíc. Podľa anonymného e-mailového oznámenia, ktoré prišlo krátko po 7.30 hod., sa tam mala nachádzať bomba.

Ľudia, ktorí sa v tom čase nachádzali v obchodnom centre na Námestí osloboditeľov, museli objekt opustiť. Prevádzku napokon obnovili, údajná bomba sa nenašla. 

reklamná správa

Bombu nenašli 

V zaslanom e-maile anonymný pisateľ oznámil, že „bomba je umiestnená v nákupnom centre Aupark Košice“. Policajný vyšetrovateľ v tejto súvislosti začal trestné stíhanie pre trestný čin šírenia poplašnej správy.

„Príslušníci Policajného zboru na mieste okamžite vykonali všetky potrebné bezpečnostné opatrenia a bola vykonaná pyrotechnická prehliadka s negatívnym výsledkom. Opatrenia boli ukončené o 10.30 hodine a objekt bol znovu sprístupnený verejnosti,“ informovala košická krajská policajná hovorkyňa Lenka Ivanová.


Foto: Iveta Vaculová
(TASR, ROČ)

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím