12.07.19

Rekonštrukcia mosta na KVP obmedzí dopravu

foto: Veronika Janušková

Od pondelka 15. júla bude čiastočne obmedzená doprava na Triede KVP v smere z Luníka IX na sídlisko KVP. Dočasné dopravné značenie bude na druhej strane vozovky a obmedzený tak bude pravý jazdný pruh. Potrebná je zvýšená pozornosť, trpezlivosť a ohľaduplnosť.

Dôvodom je pokračovanie prác pri rekonštrukcii mosta KVP – Moskovská trieda, ktorá je nutná pre zlý technický stav mostnej konštrukcie a nefunkčnosť hydroizolácie. Stavebné práce by mali byť ukončené do piatich mesiacov od prevzatia staveniska zhotoviteľom. Rekonštrukciu mosta zaplatí mesto z vlastných finančných zdrojov.

reklamná správa

AUTOVALAS - DOBRÁ VOĽBA!

AUTOVALAS - Tvoja KIA v Košiciach ponúka modely SUV plné luxusu a priestoru.

Zistite viac

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím