02.06.18

Rýchlik z Bratislavy sa roztrhol

foto: lk

Rýchlik Železničnej spoločnosti Slovensko (ŽSSK) s názvom Horalky Sedita mal dnes veľké problémy. 

Tento vlak odchádza z Bratislavy ráno o 6:03 hod. a príchod do Košíc podľa cestovného poriadku má mať o 11:53. Ako nás informoval náš čitateľ, pri odchode vlaku zo stanice Kysak sa odpojilo posledných asi 5 vagónov. „Vlak našťastie šiel len pomaly, lebo sa rozbiehal. Potom sa všetci cestujúci z 9 vozňov natlačili do najbližšieho osobáku,“ uviedol čitateľ.

reklamná správa

ŠKODA Fabia už od 97 Eur mesačne

Od Moris Slovakia s výhodným financovaním a poradenstvom na mieru

Zistite viac

Na stránke meskanievlakov.tk sme zistili, že do Kysaku prišiel vlak iba s dvojminútovým meškaním. Od Kysaku stránka uvádza meškanie 193 minút, čo je skoro 3,5 hodiny. Tak ako čitateľa, aj nás zaujímalo, čo bolo príčinou roztrhnutia vlaku. Oslovili sme preto aj hovorcu ŽSSK, avšak podľa všetkého cez víkend nepracujú. Ak nám pošlú vyjadrenie, určite budeme našich čitateľov informovať.

foto: lk
foto: lk
foto: lk
foto: lk

Čítajte viac: doprava vlaky

Vargová
Zdieľať článok:

V novinách pracuje od roku 1994. Začala v Korze, pokračovala v Korzári a v auguste 2014 zakotvila v KOŠICE:DNES ako redaktorka spravodajstva a servisu.

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím