17.01.21

Slanecká cesta sa mení na nepoznanie. Stromy miznú

Foto: Veronika Janušková

Výrub stromov na Slaneckej ceste, ktorý súvisí s chystanou výstavbou štvorprúdovej komunikácie, prebiehal aj tento víkend (16.-17.1.). 

Počas rekonštrukcie cesty má dôjsť k výrubu 381 zo 430 stromov, ktoré sa tam nachádzajú. Podľa magistrátu za každý vyrúbaný strom na území mesta vysadia dva ďalšie. 

Výrub stromov má trvať 12 víkendov, počas sobôt a nedieľ od 9. januára do 28. marca v časoch od 7.00 do 18.00 hod. Vyžiada si to dopravné obmedzenia a zmeny v mestskej hromadnej doprave, namiesto električiek budú počas výluky jazdiť autobusy.

Pozrite si fotogalériu z čistenia komunikácii po víkendovom výrube topoľov.


Foto: Veronika Janušková 

reklamná správa

Svetové novinky v Koshi sushi!

Prinášame do Košíc svetové novinky ázijskej kuchyne v tej najvyššej kvalite. Sushi, poke, curry, ram

Zistite viac

Zaujalo vás niečo vo vašom okolí? Napíšte nám na tipy@kosicednes.sk

reklamná správa
 

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím