07.11.20

Smrť na ceste: Vodič z miesta nehody ušiel

Foto: Polícia SR

V sobotu (7. 11.) v ranných hodinách došlo medzi Barcou a Šebastovcami k tragickej dopravnej nehode, pri ktorej vyhasol život 30-ročného muža z okresu Košice okolie. 

„Šetrením na mieste bolo zistené, že doposiaľ nezistený vodič zrazil chodca, ktorý išiel v smere jeho jazdy, po pravej strane vozovky. Chodec po zrážke utrpel mnohopočetné zranenia, ktorým, žiaľ, na mieste podľahol,“ informovala na sociálnej sieti polícia.

Prítomnosť alkoholu u chodca bude zisťovaná pri pitve. Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície OR PZ v Košiciach začal v súvislosti s uvedenou udalosťou trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia. Dopravná nehoda je v štádiu vyšetrovania.

reklamná správa

AKCIA NA TENTO TÝŽDEŇ V POTRAVINÁCH KLAS

Výhodnými ponukami sme tento týždeň opäť nešetrili! Pozrite si celú našu akciovú ponuku.

Zistite viac
 

Polícia hľadá svedkov

Polícia zároveň žiada verejnosť, aby akékoľvek informácie k uvedenej dopravnej nehode oznámila na Okresnom riaditeľstve PZ v Košiciach, na ul. Rampová 7, alebo na známom telefónnom čísle 158, resp. formou súkromnej správy na našom facebookovom profile Polícia SR – Košický kraj.
 

TRAGICKÁ NEHODA PRI KOŠICIACH:VODIČ Z MIESTA UŠIEL Dnes v ranných hodinách došlo medzi Barcou a Šebastovcami k...

Uverejnil používateľ Polícia SR - Košický kraj Sobota 7. novembra 2020


reklamná správa

Vodári si zaslúžia naše poďakovanie

Časy koronakrízy priniesli aj nové typy hrdinov, ku ktorým bezpochyby patria i vodári.

Zistite viac
  

Zaujalo vás niečo vo vašom okolí? Napíšte nám na tipy@kosicednes.sk

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím