09.01.18

Šofér dostal asi infarkt

zdroj: HaZZ

Vážna dopravná nehoda sa stala v utorok dopoludnia na Starej spišskej ceste. Auto Chrysler skončilo v bráne rodinného domu potom, čo vodič stratil počas šoférovania vedomie. 

Do príchodu hasičov a záchranárov sa mu snažili pomôcť okoloidúci ľudia, potom záchranu prebrali odborníci. 

„Muža už po príchode oživovali, my sme potom v tejto činnosti pokračovali. Išlo o podozrenie na masívny infarkt. Pacient pri prevoze do Východoslovenského ústavu srdcovo cievnych chorôb zomrel,“ informoval Igor Krupa, hovorca Košickej záchranky.

reklamná správa

Ochutnaj nové košické pivo Bitang by KOŠICE:DNES!

Navštív hostinec na Hlavnej 65 a vychutnaj si leto v Hostinci.

Zistite viac

Čítajte viac: nehoda smrt

Hakl
Zdieľať článok:

V novinách pracuje od roku 1998. Pôsobil vo viacerých redakciách, napríklad v Košickom večerníku, Košickom denníku a v celoslovenskom denníku Nový Čas. V redakcii KOŠICE:DNES sa zaoberá komunálnou politikou. 

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia
0

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím