08.03.19

Som Ježiš, kričal opitý Slovák na omši v Rakúsku

ilustračná foto: TASR

V rakúskom meste Eisenstadt polícia v stredu večer zadržala opitého Slováka.

Muž počas bohoslužby v Dóme svätého Martina vošiel do oltárneho priestoru, vyzliekol si kabát a sveter a začal kričať: „Som Ježiš!“. Informoval o tom vo štvrtok rakúsky denník Der Kurier s odvolaním sa na policajné riaditeľstvo v spolkovej krajine Burgenland.

Krátko po tom, čo 38-ročný muž narušil bohoslužbu, prišli na miesto policajti, ktorí ho vyviedli z kostola a odviezli na najbližšiu policajnú stanicu v Eisenstadte, kde sa zistilo, že je pod vplyvom alkoholu. Keďže sa správal agresívne, zadržali ho a bude obvinený z viacerých prečinov.

reklamná správa

V centre mesta rastie nové business centrum

Výhodou je zdravé pracovné prostredie a najmodernejšie technológie.

Zistite viac

(TASR, ROČ)

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím