16.09.17

Street Food festival je späť v Košiciach

Streetfoodová zóna pred Kinom Úsmev láka do svojho areálu hladných Košičanov od piatka 15. septembra. 

Najchutnejšie a najlepšie jedlá zo svetovej pouličnej kuchyne môžu obyvatelia i návštevníci Košíc ochutnávať počas víkendového Street food festivalu.

Na parkovisku pri kine Úsmev sa do nedele 18. septembra usadilo takmer dva tucty takzvaných food truckov - potravinových kamiónov zo Slovenska a Poľska. Priaznivci dobrého jedla nájdu chuťové uspokojenie v podobe sladkých múčnikov churros, japonských pochúťok, belgických hranoliek, delikates z hovädzieho mäsa i populárnych burgerov a ďalších špecialít domácej i zahraničnej kuchyne.

Po výdatnom a chutnom jedle môžu návštevníci uhasiť svoj smäd remeselnými pivami a ochutnať môžu aj tohtoročnú novinku prírodné limonády.

foto: Iveta Vaculová

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím