13.07.18

Strihať kríky nestíhajú

foto: archív kd

Na Sídlisku Ťahanovce je veľa živých plotov a niektoré dorastajú až do výšky dospelého človeka. Často tak vytvárajú vodičom aj chodcom prekážku vo výhľade. 

Poslanec mesta a mestskej časti Miloš Ihnát (nezávislý) tvrdí, že preto dva týždne urgoval Správu mestskej zelene (SMsZ). „Majú údajne k dispozícii len troch ľudí a jedny nožnice. Druhé sú pokazené,“ opísal na sociálnej sieti telefonát s mestským podnikom. Dodal, že opakovane počúval aj o dovolenkách a PN zamestnancov. 

SMsZ reagovala, že Ihnát chce osloviť voličov a podsúva skreslené informácie. 

reklamná správa

Kombinácie chutí v jednej porcii!

Jedinečné Bento Boxy nájdete iba v Koshi Sushi na Dominikánskom námestí 9.

Zistite viac

„Vedel, že k zostrihaniu kríkov dôjde podľa harmonogramu 10. júla,“ povedal hovorca SMsZ Viliam Štrelinger.

Priznal, že jedny nožnice mal podnik pokazené, ale okamžite podľa neho na sídlisko dodali ďalšie tri kusy. „Nie je však možné byť v každej chvíli všade. Máme len určitý počet zamestnancov vrátane brigádnikov a pevne stanovený rozpočet schválený poslancami,“ doplnil.  

Pred pár dňami  na Aténskej. foto: mi
Pred pár dňami na Aténskej. foto: mi

reklamná správa

Čítajte viac: zelen smsz

Vargová
Zdieľať článok:

V novinách pracuje od roku 1994. Začala v Korze, pokračovala v Korzári a v auguste 2014 zakotvila v KOŠICE:DNES ako redaktorka spravodajstva a servisu.

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím