23.03.20

Tento „pretekár“ to už naozaj prehnal!

foto: FB/Polícia SR - Košický kraj

Počas protiepidemiologických opatrení v Košiciach, zdá sa, pribudli príliš sa ponáhľajúci vodiči. Polícia uverejňuje na svojich stránkach takmer každý deň takýchto „hriešnikov“.

V pondelok však uverejnila na svojej facebookovej stránke ozajstného rekordéra.


„V jeden deň v ranných hodinách rýchlosť prekročil hneď dvakrát po sebe. Najprv na Južnej triede v smere do centra mesta v mieste, kde je dopravným značením povolená maximálna rýchlosť 50 km/h, „letel“ so svojím vozidlom rýchlosťou 164 km/h,“ informuje polícia.

Zrejme mu však takáto rýchlosť nestačila. O 18 minút neskôr tomu istému autu na rovnakom mieste namerali 197 km/h. Povolenú maximálnu rýchlosť prekročil o neuveriteľných 147 km/h!

Ako za to vodič zaplatil, to polícia na Facebooku neuviedla. Komentujúci Košičania však volajú po tom, aby takýmto hazardérom vzali vodičáky.

reklamná správa
 

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím