17.07.17

Tentoraz nafúkal policajt

Ilustračná foto: shutterstock

Počuť chvály na činnosť príslušníkov mestskej polície znamená, že si svoju prácu robia dobre. Nie sú tu len na represiu, ale aj na to, aby pomáhali.

Náš čitateľ sa nám zveril so zážitkom, ktorý sa mu stal v piatok na benzínovej pumpe na Terase. Prišla tam staršia pani nafúkať pneumatiky na aute. Očividne jej to nešlo, akoby to robila po prvý raz. Na miesto prišli aj dvaja mestskí policajti na kolobežkách. „Keď videli bezradnosť tejto pani s ovládaním prístroja na fúkanie, prišli k nej a opýtali sa, či nepotrebuje pomoc. Následne hliadka mestskej polície pomohla tejto pani a nafúkala jej všetky štyri pneumatiky na vozidle," opísal udalosť čitateľ.

reklamná sprava

Make-up z Československa opäť dobýja Ameriku

Legendárny Dermacol Make-up Cover objavili najúspešnejší americkí blogeri

Zistite viac

„Bol som veľmi prekvapený činnosťou tejto hliadky, preto som sa pri nich pristavil a pochválil ich za tento prístup, na čo mi policajti vysvetlili, že chvála nie je potrebná, keďže sú tu prednostne na pomoc obyvateľom mesta Košice," dodal na margo. Keďže mu nechceli uviesť svoje mená a prezentovali sa iba osobnými číslami na uniformách 685 a 189, bol by rád, aby sme takto verejne vyzdvihli ich činnosť. Radi to robíme, lebo s podobným prístupom sa človek nestretáva až tak často.

(VŠ)

Čítajte viac: policia

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Diskusia
0

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím