06.06.19

Teplá voda nebude tri dni

ilustračné foto: pexels

Budúci týždeň si v Košiciach horúcu sprchu nedoprajete. Tepelné hospodárstvo Košice (TEHO) má od utorka do štvrtka celosystémovú odstávku dodávky tepla. 

Bude sa týkať všetkých ulíc na území mesta Košice s dodávkou tepla horúcovodnými rozvodmi a parnou tepelnou sieťou spoločnosti TEHO. Výnimkou je časť Podhradová, ktorá je vykurovaná plynom. Odstávka sa opakuje každý rok a slúži na servis technologického zariadenia. Dodávku tepla pre prípravu teplej úžitkovej vody spoločnosť obnoví ihneď po nábehu primárneho rozvodu zo strany akciovej spoločnosti Tepláreň Košice. 

reklamná správa

Nový zubár znamená novú príležitosť.

Mať zuby na mieru.

Zistite viac

Čítajte viac: voda

Kacejová
Zdieľať článok:

Absolventka masmediálnych štúdií na Univerzite P. J. Šafárika v Košiciach. Začínala ako redaktorka TV Levoča. Počas vysokej školy pôsobila v internátnom Študentskom rozhlase Košice a absolvovala stáž v The Slovak Spectator. V mediálnom dome KOŠICE:DNES zakotvila v redakcii spravodajstva. Venuje sa najmä občianskym problémom a kultúre. 

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím