17.06.19

Tragédia na západnom Slovensku. Bývalý zamestnanec zastrelil nadriadeného

Foto: Teraz.sk

Streľba v spoločnosti HF Najus v priemyselnom parku v Dubnici nad Váhom si vyžiadala dva ľudské životy.

Potvrdil to Matúš Košara z advokátskej kancelárie, ktorá spoločnosť HF Najus zastupuje. 

„Môžem potvrdiť, že dnes sa stala mimoriadne tragická udalosť, pri ktorej tragicky zahynuli dve osoby. Chcem vyjadriť úprimnú sústrasť pozostalým. Vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie nemôžem poskytnúť ďalšie informácie k tejto udalosti,“ povedal Košara.  

reklamná správa
  

Podľa štatutára spoločnosti HF Najus Róberta Regroviča okamžite po udalosti dostali všetci zamestnanci spoločnosti voľno. 

Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trenčíne zatiaľ neposkytlo žiadne konkrétne informácie. „Polícia momentálne vykonáva prvotné úkony, vzhľadom na to nebudeme poskytovať zatiaľ žiadne informácie,“ uviedol trenčiansky krajský policajný hovorca Pavol Kudlička.

Ako informovala hovorkyňa Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby (OSZZS) SR Alena Krčová, výzvu na tiesňovú linku prijali o 9.01 hod. s tým, že došlo k zraneniu dvoch osôb. „Po príchode záchranárov na miesto však musel lekár skonštatovať smrť dvoch mužov,“ doplnila Krčová.  

Podľa informácií tvnoviny.sk bývalý zamestnanec zastrelil nadriadeného na porade. „Zasiahol ho priamo do čela. Potom zbraň obrátil proti sebe,“ uviedol portál. 

reklamná správa

/ JH
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím