08.02.21

TRAGICKÁ DOPRAVNÁ NEHODA V OBCI ČEČEJOVCE

FOTO: PZSR

K tragickej dopravnej nehode došlo v nedeľu večer v obci Čečejovce. 30–ročný vodič z okresu Košice-okolie na motorovom vozidle zn. VW Golf pravdepodobne z dôvodu rýchlej jazdy, nevenovaniu sa plne vedeniu vozidla a nesledovaniu situácie v cestnej premávke zachytil 56–ročnú ženu, ktorá cez cestu prechádzala bez ochranných reflexných prvkov a mimo priechodu pre chodcov.

reklamná správa

NAJLEPŠIE SUSHI V KOŠICIACH!

Objednajte si skvelé sushi, rameny, čerstvé cestoviny, pikantné curry a pochutnajte si s KOSHI SUSHI

Zistite viac

Po zrážke následne vodič prednou časťou narazil do zábradlia ponad miestny potok. Žena pri nehode utrpela zranenia nezlučiteľné so životom. Vodič, u ktorého požitie alkoholických nápojov pred jazdou zistené nebolo utrpel ťažké zranenia. Policajný vyšetrovateľ začal v súvislosti s uvedenou udalosťou trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. Dopravná nehoda je v štádiu vyšetrovania.

reklamná správa

ZRÁŽKA CHODCOV NA PRIECHODE

Vo štvrtok večer došlo na Rožňavskej ulici v Moldave nad Bodvou k zrážke dvoch chodcov prechádzajúcich cez riadne vyznačený priechod pre chodcov. 18-ročný vodič z okresu Košice-okolie, na motorovom vozidle škoda, sa pravdepodobne nedostatočne venoval vedeniu svojho motorového vozidla, pričom svojou prednou časťou vozidla narazil do dvoch chodcov, ktorým podľa predbežnej lekárskej správy spôsobil ľahké zranenia. Dychová skúška u vodiča a chodcov požitie alkoholu nepotvrdila.

 

Chodci, používajte reflexné prvky! Buďte opatrní, vstupujte na vozovku, až keď sa presvedčíte, že môžete bezpečne prejsť na druhú stranu! Polícia dôrazne vyzýva všetkých účastníkov cestnej premávky, aby svoju jazdu prispôsobili aktuálnym poveternostným podmienkam (dážď a poľadovica na viacerých úsekoch ciest Košického kraja).

 

(PZ SR)

 

reklamná správa

 

Zaujalo vás niečo vo vašom okolí? Napíšte nám na [email protected]

 

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím