26.11.18

Tragická nehoda na KVP! Pod kolesami auta vyhasol ľudský život

Foto: ML

Nepriaznivé počasie si v pondelok vyžiadalo na košických cestách viacero dopravných nehôd. 

Ako informovala Ľubica Bajerovská, hovorkyňa Košickej záchranky, na Triede KVP došlo k najvážnejšej nehode.  „Na priechode pre chodcov boli približne o 17.30 h zrazené dve chodkyne, 71-ročná žena pri nehode utrpela zranenia, ktorým na mieste podľahla. Druhú, vo veku 70 rokov, s vážnými zraneniami previezli na Kliniku úrazovej chirurgie UNLP,“ uviedla hovorkyňa.

Bajerovská zároveň dodala, že len hodinu predtým došlo na Gemerskej ulici taktiež k dopravnej nehode, pri ktorej boli zrazené dve chodkyne. Našťastie, bez vážnejších zranení. „Celkovo bolo v pondelok, v čase od 14.00 do 18.00 hodiny na košických cestách zrazených päť chodcov,“ skonštatovala. 

reklamná správa

(FER, ROČ)

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím