tip od čitateľa
20.09.18

Úraz v U. S. Steele

zdroj: TASR

 AKTUALIZOVANÉ 

Elektrický prúd mal zasiahnuť v stredu (19. 9.) pracovníka hutníckej fabriky U. S. Steel Košice. 

„Musím, žiaľ, potvrdiť, že došlo k vážnemu úrazu zamestnanca spoločnosti z divízneho závodu Energetika pracujúceho v priestoroch Oceliarne 2,“ informoval Ján Bača, hovorca U. S. Steel. Firma neposkytuje ďalšie podrobnosti, pretože prípad vyšetruje polícia, inšpektorát práce a aj závodný útvar pre bezpečnosť práce. Zatiaľ nie sú známe výsledky vyšetrovania.

reklamná správa

Si kreatívny? Navrhni logo pre Košickú stanicu a vyhraj!

Hraj o zájazd do Prahy pre 2 osoby s prehliadkou Plzenského pivovaru a vreckovým 200 €.

Zistite viac

Polícia prijala trestné oznámenie pre podozrenie z trestného činu ublíženia na zdraví z nedbanlivosti a preveruje okolnosti udalosti. Pracovník spoločnosti bol prevezený do Nemocnice-Šaca. „Pacient bol prijatý s popáleninami tretieho a štvrtého stupňa na 25 percentách povrchu tela vo veľmi vážnom stave. Zahájená bola intenzívna protišoková liečba,“ uviedla Alžbetá Sivá, hovorkyňa spoločnosti Agel, pod ktorú zdravotnícke zariadenie patrí.

reklamná správa

Jaro Polaček a 37 kandidátov občianskej a pravicovej koalície.

Pridajte sa k nám, do silného tímu pre Fungujúce Košice

Zistite viac

(HKL)

Čítajte viac: kosice u.s.steel

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím