22.12.19

Úspešný slovenský reprezentant Richard Jurečka tragicky zahynul

foto: FB/Richard Jurečka

Vo veku 27 rokov tragicky zahynul člen slovenskej reprezentácie v akrobatickom lyžovaní Richard Jurečka.

Informovala o tom Slovenská lyžiarska asociácia na svojom facebookovom profile.

„So zármutkom oznamujeme, že vo veku 27 rokov lyžiarsku obec tragicky opustil Richard Jurečka, profesionálny freestylový lyžiar, člen slovenskej reprezentácie, akreditovaný rozhodca freestylového lyžovania, fitness a freeski coach a organizátor freestylových campov v Čechách, na Slovensku a Rakúsku. Hlboká úprimná sústrasť celej rodine a ostatným pozostalým v ich hlbokom zármutku,“ uviedla SLA prostredníctvom facebooku.

Podľa informácii portálu športky.sk Jurečka zahynul po tragickej nehode na diaľnici D1 po náraze do nákladného automobilu, ktorý stál na konci kolóny.

reklamná správa

Audi Majstrovský bonus až do výšky 8 000 eur

Nájdite svoje vysnívané Audi v ponuke Moris Slovakia na Alejovej 4 v Košiciach.

Zistite viac
 

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím