10.07.17

Uzavreli dôležitú križovatku

Foto: Veronika Janušková

Modernizácia električkových tratí priniesla od soboty nové obmedzenie pre vodičov. Až do 31. augusta bude uzavretý prejazd na križovatke medzi Hlinkovou a Watsonovou ulicou v smere k amfiteátru.

„Odklon bude z Hlinkovej na Komenského ulicu v smere Čermeľská cesta a späť,“ informovala Linda Šnajdárová z košickej radnice. Znamená to, že vodiči musia ísť k obratisku na Havlíčkovej ulici a ešte pred zastávkou sa obrátiť naspäť, pričom na križovatke odbočia doprava a budú pokračovať po Watsonovej ulici. Z opačnej strany, v smere od amfiteátra, zatiaľ obmedzenie nie je.

(HKL)
Foto: Veronika Janušková

Čítajte viac: doprava obchadzky

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím