27.12.18

V horiacom byte našli muža v bezvedomí

foto: Veronika Janušková

AKTUALIZOVANÉ

Požiar zachvátil dnes popoludní okolo 16.hodiny byt na Meteorovej ulici na Sídlisku Nad jazerom. Na miesto privolali hasičov, ktorí priestory na prvom poschodí našli už v treťom štádiu horenia. Zasahovať museli aj privolaní záchranári. Horelo v kuchyni, no plamene zadymili celý byt aj spoločné priestory. 

„V byte bola nájdená osoba v bezvedomí. Momentálne nemáme bližšie informácie príčiny požiaru, nakoľko v byte ešte prebieha zásah,“ uviedol operačný príslušník hasičov. Požiar sa podarilo uhasiť približne po jednej hodine. Muža (41) odviezla sanitka do nemocnice. „Bola mu poskytnutá prvá pomoc a bol vynesený z bytu. Susedné byty nebolo potrebné evakuovať, jednalo sa o požiar kuchyne,“ uviedol veliteľ zásahu

V byte mali bývať syn s otcom, ktorý zomrel počas vianočných sviatkov. Príčiny požiaru zatiaľ nie sú známe, vylúčené nie je ani úmyselné podpálenie. 

reklamná správa


Foto: Veronika Janušková 

(HKL)

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím