10.01.21

V Košiciach otestovali za tri dni vyše 53-tisíc ľudí

foto: Veronika Janušková

V Košiciach otestovali počas dobrovoľného plošného testovania od piatka do nedele (8. – 10. 1.) vyše 53-tisíc ľudí, z toho pozitívnych bolo takmer 900, čo predstavuje 1,67 percenta z celkového počtu.

Informoval o tom hovorca mesta Vladimír Fabian.

Ako ďalej priblížil, v nedeľu na odberných miestach otestovali vyše 20-tisíc ľudí, z ktorých vyšlo takmer 400 pozitívnych. Miera pozitivity v percentách je na úrovni 1,86.

Testovanie v Košiciach pokračuje aj v pondelok (11. 1.). Verejnosť sa môže dať otestovať v Kulturparku na Kukučínovej ulici od 9.00 do 17.00 hod. a v areáli U. S. Steel od 7.00 do 19.00 hod.

reklamná správa

Svetové novinky v Koshi sushi!

Prinášame do Košíc svetové novinky ázijskej kuchyne v tej najvyššej kvalite. Sushi, poke, curry, ram

Zistite viac

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím