20.03.20

V košickom autobazári našli mŕtveho muža v karavane

foto: Veronika Janušková

 AKTUALIZOVANÉ

Policajné a záchranárske zložky zasahujú v jednom areáli autobazáru na Palackého ulici v Košiciach. V jednom z predajných karavanov tam našli telo bezdomovca.

Podľa zamestnanca autobazáru ide o dlhodobý problém, s ktorým bojujú. „Bezdomovci nám sem preliezajú cez plot a chodia prespávať počas noci do jedného z karavanov. Jeden taký karavan sme už museli vyhodiť,“ hovorí pracovník.

Nateraz ešte nie je známe prečo zomrel a čaká sa na obhliadajúceho lekára.

Druhý zamestnanec uviedol, že daný bezdomovec bol „známy“ a holdoval alkoholu.

„Dnes (20. 3.) dopoludnia bolo na Palackého ulici v Košiciach nájdené telo 63-ročného muža z Košíc bez známok života, a bez viditeľných vonkajších zranení. Polícia zisťuje bližšie okolností, za akých k úmrtiu muža došlo. Udalosť dokumentuje Obvodné oddelenie PZ Košice Juh,“ uviedla Jana Mésarová, hovorkyňa Krajského riaditeľstva PZ v Košiciach. 

reklamná správa
 

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím