11.02.20

V utorok nadránom podpálili Volkswagen Golf

foto: Veronika Janušková

Zrejme má niekto poriadne v zuboch Ťahanovčana, ktorý si cez víkend zaobstaral starší Volkswagen Golf. V utorok (11. 2.) nadránom mu ho totiž podpálili.

Požiar nahlásili hasičom ľudia z Hanojskej ulice, ktorých v utorok krátko po štvrtej zobudili vybuchujúce pneumatiky na horiacom aute. „Chlapi okamžite vyrazili na ohlásené miesto. Po príchode zistili, že vozidlo je už takmer zhorené. Plamene uhasili dvoma prúdmi vody, ale pre silné zadymenie museli zasahovať s dýchacími prístrojmi,“ opísal nám likvidáciu ohňa okresný riaditeľ košických hasičov Tomáš Bérzetei.  

Auto, ktoré si podľa našich informácií majiteľ zaobstaral cez víkend a ešte nebolo ani prepísané, bolo pre nedostatok parkovacích miest v lokalite odstavené na poľnej ceste v blízkosti vežiaka. 

Zhorený vrak po uhasení plameňov odovzdali hasiči policajtom. Hasičský zisťovateľ príčin vzniku požiarov na mieste skonštatoval, že vozidlo niekto úmyselne polial zatiaľ neznámou horľavinou a zapálil. Prípad vyšetruje polícia ako trestný čin poškodzovania cudzej veci.

Volkswagen na Hanojskej ulici bol v tomto roku už tretím autom, ktoré bolo v Košiciach podľa hasičskej evidencie podpálené. Zatiaľ nebol vypátraný páchateľ v žiadnom podpaľačskom prípade.

reklamná správa

PRIAMO Z FARMY ZEMPLÍNSKE JASTRABIE

Paradajky, papriky, feferónky, uhorky či zemiaky. Slovenská zelenina exkluzívne v potravinách KLAS.

Zistite viac
 

Foto: Veronika Janušková 

Čítajte aj: 

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím