25.09.19

Vincent Lukáč: Nikomu to neprajem

Foto: TASR

Bývalého dvojnásobného majstra sveta v ľadovom hokeji Vincenta Lukáča, ktorého v nedeľu večer zadržala polícia, sme v stredu dopoludnia zastihli na Kuzmányho sídlisku, na ktorom už niekoľko desaťročí býva.

Bývalý člen vynikajúceho útoku Lukáč - Liba - Rusnák a jeden z najlepších hráčov v histórii košického hokeja pri našom stretnutí nejavil známky nervozity, i keď jeho povestný úsmev na tvári mu tentoraz chýbal.

„Dočítal som sa v novinách, že sa skrývam. Ja sa ale nikdy skrývať nebudem,“ povedala hokejová legenda. 

Bývalý hokejista a poslanec Vincent Lukáč skončil v policajnej cele

Viac k téme

23.09.19
Bývalý hokejista a poslanec Vincent Lukáč skončil v policajnej cele

Vincent Lukáč sa mal v noci z nedele na pondelok vyhrážať svojej priateľke Natálii, ktorá na neho zavolala policajtov. Hliadka ho pred jej domom, keď sa vracal z hokejového stretnutia Košice - Zvolen, zadržala. „Nikomu to neprajem a nikdy to už v živote nechcem zažiť...,“ uviedol pre denník KOŠICE:DNES.

Lukáč strávil v cele predbežného zaistenia takmer dvanásť hodín. Po prebdenej noci na Obvodnom oddelení Policajného zboru Košice - Staré Mesto na Pribinovej ulici si ráno spomenul, že nemá pri sebe lieky, ktoré musí denne užívať na vysoký krvný tlak. „Požiadal som policajta, aby som mohol zatelefonovať dcére Lenke, ktorá mi tabletky napokon priniesla.“

Ako uviedol hovorca Krajskej prokuratúry Milan Filičko, v pondelok dopoludnia ho so súhlasom prokurátora prepustili. „Je mi ľúto, čo sa stalo, čas ale všetko vylieči,“ dodal na záver Vincent Lukáč.

reklamná správa

Obľúbili ste si výrobky značky Dermacol?

Staňte sa členom Klubu krásy a nakupujte za klubové ceny až o 30 % výhodnejšie.

Zistite viac
 

Čítajte viac: policia kosice

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím