26.11.18

Nešťastie v Košiciach! Vodič auta zrazil na priechode dve dievčatká

ilustračné foto: pexels

Dve deti na priechode pre chodcov zrazil vodič osobného auta v sobotu (24.11.) večer v košickej mestskej časti Vyšné Opátske.

„Podľa predbežnej lekárskej správy utrpela jedna z chodkýň ťažké zranenia, druhá sa zranila ľahko,“ informovala v pondelok košická krajská policajná hovorkyňa Lenka Ivanová.

reklamná správa

K udalosti došlo krátko po 18.30 h. Vodič s autom značky Škoda Felicia smeroval na Prešov. Podľa polície nerešpektoval signál „Stoj“ na cestnej svetelnej signalizácii a s vozidlom zachytil dve maloleté chodkyne na priechode pre chodcov, pričom obe sprevádzala dospelá osoba. 

„Vykonaná dychová skúška u vodiča nepreukázala prítomnosť alkoholu. V tejto súvislosti začal vyšetrovateľ Policajného zboru trestné stíhanie pre prečin ublíženia na zdraví,“ uviedla Ivanová.

(TASR, SŠ)

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím