06.07.19

Vodič autobusu skolaboval za volantom

Foto: FB Polícia SR - Košický kraj

AKTUALIZOVANÉ 

K dopravnej kolízii došlo v obci Vyšný Medzev, okres Košice - okolie. V autobuse sa nachádzali aj cestujúci. 

Ako informuje Polícia Slovenskej republiky - Košický kraj na Facebooku, vodič po tom, ako do autobusu nastúpili cestujúci, skolaboval.

„Autobus sa pohol, prešiel 10 metrov, nabúral do tam zaparkovaného motorového vozidla a následne zišiel do jarku vedľa cesty,“ uvádza polícia na sociálnej sietu. Našťastie sa žiaden z cestujúcich nezranil.

Podozrenie na infarkt 

K dopravnej nehode došlo v piatok (5. 7.) popoludní. „Vodič autobusu vo veku 58 rokov z dôvodu náhlej zdravotnej indispozície po tom, ako sa s autobusom pohol na jednom z parkovísk v obci Vyšný Medzev, upadol do bezvedomia, prešiel s autobusom niekoľko metrov a narazil prednou ľavou časťou do odstaveného osobného motorového vozidla. Predbežná celková škoda bola vyčíslená na 500 eur,“ spresnila pre TASR hovorkyňa KR PZ Košice Lenka Ivanová.

Vodiča autobusu previezli do jednej z košických nemocníc s podozrením na infarkt. „Presná príčina dopravnej nehody je však predmetom ďalšieho vyšetrovania,“ dodala.

reklamná správa

/ ROČ
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím