14.04.19

Vyzdobili gigantickú kraslicu

Foto: Iveta Vaculová

Veľkonočné zábavné popoludnie sa uskutočnilo v nedeľu v Mestskej časti Košice-Západ pred OC Galéria. Deti, ale aj dospelí tam spoločnými silami zdobili obrovskú, 2,5 metra vysokú kraslicu. 

Súčasťou programu boli aj tvorivé dielne, súťaže či maľovanie na tvár, ktoré mali v rukách animátori zo Strednej odbornej školy na Bukoveckej 17 v Košiciach. 

Nálada bola výborná. Účastníci si pochutnali aj na starostovskej štrúdli, detskom punči a varenom vínku pre dospelých. Súčasťou bol aj „veľkonočný stôl“, kam obyvatelia priniesli obľúbené koláčiky. Jedinečná kraslica ostane na svojom mieste až do konca veľkonočných sviatkov. Počas desiatich dní si pri nej môžete posedieť aj večer, keďže organizátori nezabudli ani na jej osvetlenie. 


Foto: Iveta Vaculová 

reklamná správa

Ako chutí voda?

Prečo Košičania nemajú rovnakú vodu z vodovodu?

Zistite viac

Vargová
Zdieľať článok:

V novinách pracuje od roku 1994. Začala v Korze, pokračovala v Korzári a v auguste 2014 zakotvila v KOŠICE:DNES ako redaktorka spravodajstva a servisu.

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím