06.01.19

Z Hornádu vytiahli utopeného muža

Foto: FB Tonga Vysokai

Košických hasičov volali v nedeľu krátko po poludní k Hornádu. V blízkosti Šípkovej ulice v mestskej časti Vyšné Opátske totiž náhodní chodci zbadali v rieke človeka. 

„Nehybné mužské telo sme vytiahli na breh s pomocou člna a prostriedkov, ktoré máme k dispozícii,“ povedali nám hasiči.

Ďalej už prípad prebrali zdravotníci a policajti.

Podľa policajných informácií išlo o 43-ročného muža bez známok života. „Obhliadajúci lekár na mieste predbežne vylúčil cudzie zavinenie a nariadil vykonať pitvu. Polícia v tejto súvislosti začala trestné stíhanie pre prečin usmrtenia,“ povedala nám košická policajná hovorkyňa Lenka Ivanová.

Muž mal na sebe pracovný odev aj s reflexnými prvkami. Pravdepodobne to môže byť robotník, ktorý bol už asi týždeň nezvestný. 

reklamná správa
 

(FER)

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím