17.06.18

Začínajú sa dopravné obmedzenia na Popradskej

foto: Veronika Janušková

Popradskú ulicu pred križovatkou s Bardejovskou ulicou čakajú od pondelka 18. júna do nedele 24. júna dopravné obmedzenia. Dôvodom je odstránenie havarijného stavu vozovky. 

Ako uviedlo mesto Košice na svojej webovej stránke, opravovaný bude poškodený kryt s podložím pravého odbočovacieho pruhu na Popradskej ulici v križovatke Popradská – Bardejovská, v smere od križovatky Moldavská – Popradská. 

reklamná správa

Organizácia dopravy

Mesto zároveň vysvetlilo, že organizácia dopravy bude nasledovná. „Terajší ľavý odbočovací pruh bude vyhradený pre priamy smer na Popradskú ulicu a terajší priamy smer bude vyhradený pre pravé odbočenie na Bardejovskú ulicu. Odbočenie z Popradskej ulice (od križovatky Moldavská – Popradská) na Jedlíkovu ulicu (Luník VIII smer Petzvalová ulica) nebude možný. Obchádzková trasa na sídlisko Luník VIII bude riadne vyznačená prenosným dopravným značením.“

(JH)

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím