17.05.18

Začínajú sa obmedzenia pri Krajskom súde v Košiciach

Foto: Veronika Janušková

Modernizácia električkových tratí si od soboty vyžiada ďalšie dopravné obmedzenia. Tentoraz sa budú týkať mimoriadne vyťaženej križovatky Štúrova – Kuzmányho – Žižkova pri budove košických súdov. Podľa informácií z magistrátu však nebudú výrazné. 

„Križovatka ostane pre osobné motorové vozidlá aj prostriedky mestskej hromadnej dopravy prejazdná. Bude tam len jedno dopravné obmedzenie, ktorému sa pre charakter prác v križovatke nijako nedalo vyhnúť. Motoristi jazdiaci zo smeru od Steel arény do centra mesta nebudú môcť odbočiť vpravo do Žižkovej ulice," opísal zmeny riaditeľ košického závodu Eurovie SK Štefan Bálint. 

Vjazd do križovatky zo Žižkovej bude možný v jednom jazdnom pruhu. Pre peších vytvoria náhradný koridor. Obmedzenia by mali trvať asi tri týždne.

reklamná správa

(FER) 

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím