31.10.18

Zákaznícke centrum DPMK zajtra zatvoria

foto: Iveta Vaculová
DNES
Zdieľať:

Ak si budete potrebovať v novembri nabiť čipovú kartu alebo vybaviť novú, v zákazníckom centre na Rooseveltovej ulici tak neurobíte.

Dopravný podnik mesta Košice (DPMK) oznamuje, že centrum bude od 1. novembra 2018 mimo prevádzky. Dôvodom je jeho rekonštrukcia priestorov. „Opätovné otvorenie prevádzky závisí od ukončenia prác. Najbližším predajným miestom DPMK je predajný stánok DPMK na Námestí osloboditeľov,“ uviedla hovorkyňa Michaela Karaffová. Otváracie hodiny v tomto predajnom stánku budú počas pracovných dní v čase od 7.00 do 11.30 a 12.30 do 17.45 hod.

reklamná správa

Chýba vám zub a odvaha sadnúť si do kresla?

Implantáty nahradia chýbajúce zuby na 100%. Kvalitný materiál a precízna práca sú základom úspechu.

Zistite viac

(JV)

Čítajte viac: dpmk

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím