04.01.18

Tragédia na Viedenskej: skočil alebo vypadol z okna na piatom sám?

foto: Veronika Janušková

Tragédia sa udiala vo štvrtok na Viedenskej ulici na Sídlisku Ťahanovce. Pred vchodom do paneláka našli ráno okolo šiestej nehybné telo mladého muža. Napriek zásahu záchranárov Ján (+21) podľahol zraneniam na mieste nešťastia.

Prípad prešetruje polícia. „Začalo sa trestné stíhanie pre prečin usmrtenia a zisťuje sa príčina smrti. Nariadená bola súdnoznalecká pitva,“ informovala Lenka Ivanová, policajná hovorkyňa.

Preveruje sa, či Jánovi niekto na druhý svet pomohol, alebo vypadol či skočil z okna, pravdepodobne na piatom poschodí, sám.

reklamná správa

Ochutnaj nové košické pivo Bitang by KOŠICE:DNES!

Navštív hostinec na Hlavnej 65 a vychutnaj si leto v Hostinci.

Zistite viac

Hakl
Zdieľať článok:

V novinách pracuje od roku 1998. Pôsobil vo viacerých redakciách, napríklad v Košickom večerníku, Košickom denníku a v celoslovenskom denníku Nový Čas. V redakcii KOŠICE:DNES sa zaoberá komunálnou politikou. 

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia
0

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím