15.05.19

Zrazil chodca na priechode

Foto: FB Dominika Bartoková
Vargová
Jana Vargová
redaktorka
Zdieľať článok:

V stredu (15. 5.) krátko pred pol desiatou došlo pri novej nemocnici k dopravnej nehode s účasťou chodca. 

„Podľa doterajších zistení vodič viedol osobné motorové vozidlo zn. Renault Clio v smere od Vojenskej ulice k Považskej ulici, pričom na riadne vyznačenom priechode pre chodcov na Ondavskej ulici zrazil chodca, ktorý po ňom v tom čase prechádzal,“ uviedla hovorkyňa KR PZ Lenka Ivanová.

reklamná správa

Podľa predbežnej lekárskej správy chodec pri dopravnej nehode utrpel ťažké zranenia. „Vodič bol podrobený dychovej skúške s negatívnym výsledkom,“ spresnila hovorkyňa a dodala, že presná príčina dopravnej nehody, bližšie okolnosti i miera zavinenia sú predmetom ďalšieho vyšetrovania.
 

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím