31.05.19

Zrážku s električkou neprežil

foto: kr pz

Vo štvrtok (30. 5.) krátko pred 18. hodinou došlo k vážnej dopravnej nehode na Štúrovej ulici medzi električkou mestskej hromadnej dopravy a 73-ročným chodcom z Košíc. 

Podľa doterajších zistení chodec obehol kovové zábrany, ktoré oddeľujú chodník od električkovej trate. „Chodec vbehol na trať, kde práve premávala električka a narazila doň. Chodec pri dopravnej nehode utrpel ťažké zranenia, ktorým v nemocnici v nočných hodinách, žiaľ, podľahol. Požitie alkoholu u vodiča električky zistené nebolo, u chodca bol nariadený odber krvi,“ hovorí hovorkyňa KR PZ Jana Mésarová.

reklamná správa

Nový zubár znamená novú príležitosť.

Mať zuby na mieru.

Zistite viac

Polícia v tejto súvislosti začala trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia. Bližšie okolnosti, presná príčina a miera zavinenia dopravnej nehody sú predmetom ďalšieho vyšetrovania. 

Vargová
Zdieľať článok:

V novinách pracuje od roku 1994. Začala v Korze, pokračovala v Korzári a v auguste 2014 zakotvila v KOŠICE:DNES ako redaktorka spravodajstva a servisu.

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím