14.12.16

V sobotu popoludní sa do ZOO dostanete zadarmo

Košická Zoologická záhrada (ZOO) v Kavečanoch bude dýchať vianočnou atmosférou už od soboty 17. decembra. Ako dnes informovala hovorkyňa ZOO Eva Malešová, pre svojich návštevníkov pripravila na tento deň darček - všetci, ktorí zavítajú do ZOO po dvanástej hodine budú mať bezplatný vstup.  

Ako uviedla Malešová, okrem exotária a minivivária je ZOO celá slávnostne vyzdobená a osvetlená aj vrátane zimovísk brodivých vtákov, kapybár, plameniakov, surikát. Komentované kŕmenie tuleňov bude v osvetlenom bazéne počas vianočnej ZOO o tretej popoludní. Návštevníkom bude slúžiť počas týchto dní bufet a klubovňa Himaláje v centrálnej zóne areálu. Okrem teplého občerstvenia si tam môžu prezrieť aj malú ukážku dermoplastov a parohov.

Vianočná ZOO potrvá do 8. januára a v tomto období bude Zoologická záhrada Košice otvorená do 17:00. 

(SITA)
Foto: Veronika Janušková

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím